Mijn kind naar de kinderarts
Wanneer naar de kinderarts?
- Als uw kind door de huisarts of door de arts van het consultatiebureau is doorverwezen naar de kinderarts.
- Als uw kind een preoperatief onderzoek moet ondergaan; een onderzoek voorafgaand aan de operatie van uw kind. Kijk voor meer informatie bij Preoperatief onderzoek bij kinderen.
- Als uw kind op de Kinderafdeling of couveuseafdeling van Ziekenhuis Amstelland heeft gelegen.
Afspraak maken
Om een afspraak te maken na doorverwijzing door de huisarts of het consultatiebureau, kunt u bellen met de Polikliniek Kindergeneeskunde.
Om een afspraak te maken voor een preoperatief poliklinisch onderzoek, loopt u na het bezoek aan de arts even langs de afdeling Opname. Daar wordt het onderzoek ingepland.
Inschrijven bij eerste bezoek
Voor het bezoek aan de kinderarts moet uw kind worden ingeschreven bij de inschrijfbalie van het ziekenhuis. Meer informatie over de inschrijving vindt u bij Inschrijven.
Naar de polikliniek
Na inschrijving gaat u naar de Polikliniek Kindergeneeskunde.
Wachten?!
De kinderartsen doen hun best iedereen op tijd te helpen. Soms behoeft een kind echter meer aandacht dan de afgesproken tijd, waardoor er een wachttijd kan ontstaan en u wat later aan de beurt bent. Wij vragen hiervoor uw begrip. De assistenten houden u zoveel mogelijk op de hoogte van de wachttijd.
Kijk voor meer algemene informatie over uw polikliniekbezoek bij Bezoek aan de polikliniek.
