skip to navigation

Playstation 3 in de radiologie

Stichting Vrienden Ziekenhuis Amstelland nodigt alle vrienden, donateurs en hun introducé(e)'s van harte uit voor de medische voorlichtingsavond:

Playstation 3 in de Radiologie

Is het allemaal 'high-tech' of worden er ook nog gewoon 'fotootjes' gemaakt? Wat is nu precies een echo-onderzoek? Wat is het verschil tussen een CT-scan en MRI?  Op deze en andere vragen over de nieuwste ontwikkelingen in en rond de röntgenkamer krijgt u antwoord.

De voorlichtingsavond vindt plaats op donderdag 2 april 2009 om 20.00 uur in de Ontmoetingsruimte van het ziekenhuis.

Presentatie
De voorlichtingsavond wordt verzorgd door radioloog R.H. Cohen, die verbonden is aan Ziekenhuis Amstelland. Hij zal op deskundige en begrijpelijke wijze uitleg geven over de (on)mogelijkheden van de meest moderne apparatuur en u meenemen op avontuur met het nieuwste onderzoek van de afdeling Radiologie, de virtuele coloscopie. Uiteraard is er uitgebreid gelegenheid om vragen te stellen.

Kosten
De avond is vrij toegankelijk voor donateurs en hun gasten. Aan andere belangstellenden (niet-donateurs) wordt een vrijwillige bijdrage gevraagd ter ondersteuning van het werk van de Stichting Vrienden.


Naar boven

Logo

Nieuws

terras.jpg